آنچه در این مقاله میخوانید

  طراحی سایت فروشگاه پروتئینی

  طراحی سایت فروشگاه پروتئینی

  اگر شما هم از جمله مشاغلی هستید که در حوزه فروش فرآورده‌های گوشتی و محصولات پروتئینی فعالیت دارید، احتمالاً با این چالش مواجه هستید که چگونه کسب و کارتان را گسترش دهید و حتماً این موضوع هم به ذهنتان خطور می‌کند که خرید گوشت و فرآورده‌های پروتئینی که دیگر نیازی به سایت یا فضای اجتماعی ندارد؛ زیرا هرکس بخواهد از این دست خرید‌ها داشته باشد می‌تواند به نزدیکترین سوپر گوشت محل سکونت خود مراجعه نماید و آن را تهیه کند! اما باید به شما بگوییم که سخت در اشتباهید...

  در دنیای امروز که زندگی به سمت راحتی و آسودگی می‌رود و دسترسی به همه چیز به واسطه‌ی پیشرفت تکنولوژی بسیار آسان گشته است، داشتن یک وب سایت مانند مغازه‌ای که به صورت ۲۴ ساعته باز است برای شما ضروری است تا بتوانید همیشه در دسترس مشتریان خود باشید و به نحوی متفاوت و شایسته خدمات‌رسانی کنید.

  یکی از چالش‌های جدی صاحبان این کسب و کار این است که اگر در فضا‌هایی مانند سوپر اپلیکیشن اسنپ باشند، ممکن است وزن گوشت کم و زیاد شده و نتوانید مبلغ آن را به درستی از مشتریان خود بگیرید. پس چه باید کرد؟

  ما در مجموعه بمان یک وب سایت بسیار پیشرفته طراحی کرده‌ایم که مخصوص فروش محصولات گوشتی و فرآورده‌های پروتئینی است (که نمونه آن برای مجموعه پروتئین محمد پیاده سازی شده است).

  پس از بررسی‌های فراوان و نیازسنجی‌هایی که برای این دست مشتریان انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که باید این مدل از کسب و کار‌ها جان تازه‌ای بگیرند و روند فعالیت‌شان را تغییر دهند و چه بهتر اینکه این کار از طریق یک وب سایت مدیریت شده باشد.

  جهت طراحی سایت فروشگاهی با وبکده تماس بگیرید

   

  سایت فروشگاه پروتدین محمد

  در این وب سایت شما می‌توانید سفارش مشتریان خود را با دقت بالا ثبت نمایید، میزان وزن و حجم آن را مشخص کنید و تمام اطلاعات مشتری را درج نمایید تا در صورت نیاز با وی تماس بگیرید.

  طراحی سایت فروشگاهی

  برای مشکل عدم هماهنگی وزن هم ما برایتان یک پروسه ویژه در نظر گرفتیم. فرض کنیم که مشتری شما ۱ کیلو گوشت ماهی سفارش داده است و ماهی مورد نظر شما یک کیلو و صد گرم است. مابه التفاوت این ۱۰۰ گرم توسط پیامک به مشتری شما اعلام شده و او پس از واریز مبلغ باقی مانده، سفارشش ثبت و نهایی می‌گردد. حالا بدون هیچ کم و کاستی سفارش مشتری ثبت شده و برای وی ارسال می‌گردد.

  از جمله دیگر مسائلی که در خصوص سفارش دهی اینترنتی از طریق اپلیکیشن‌های واسطه مانند اسنپ وجود دارد، پرداخت کمیسیون به این مجموعه‌ها می باشد. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ هستند که حجم سفارشات در آنها بالا بودهو به همان نسبت باید کمیسیون بیشتری به این مجموعه‌ها پردازند. اما اگر شما خودتان به صورت مستقل اقدام به داشتن یک وب سایت نمایید که دیگر در آن بحث واسطه‌های فروش مطرح نباشد، قطعا سود بیشتری نصیبتان خواهد شد و هرچقدر هم میزان سفارش‌هایتان افزایش یابد، نیازی نیست که هزینه‌ای بابت این کمیسیون‌ها بپردازید.

  استفاده از خدمات مجموعه بمان

  یکی از افتخارات ما این است که در مجموعه بمان توانسته‌ایم به صورت دقیق درباره هر کسب و کاری جستجو نماییم و با شناسایی خلا‌های مربوط به آن‌ها بتوانیم به گسترش هرچه بیشتر کسب و کار شما کمک کنیم. اگر شما هم در دسته مشاغلی مانند فروش محصولات گوشتی و فرآورده‌های پروتئینی فعالیت دارید و می‌خواهید چشم انداز جدیدی را پیش روی کسب و کارتان باز نمایید، حتماً با ما در مجموعه بمان در ارتباط باشید.

  ارسال نظر
  نام
  ایمیل
  نظر

  آژانس برندسازی «بمان»

  "Baman" branding agency

  مأموریت ما در «بمان» طراحی و توسعه‌ی وبسایت اختصاصی و حرفه‌ای است. ما در طول ۱۷ سال فعالیت در حوزه برندسازی، افتخارِ طراحی 480 وبسایت تخصصی را برای کسب‌وکارهای مختلف داشته‌ایم. ما بر این باوریم که وبسایت صرفاً یک نرم‌افزار نیست، بلکه یک دفتر کار مجازی است که می‌باید هویت و احساس کسب‌وکار را به مخاطبان خود معرفی و منتقل کند.

  رزرو مشاوره