با ما در ارتباط باشید

آدرس

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه یکم (نسیم شمالی)، پلاک 20

تلفن

021-41185

ایمیل

info@webcade.ir

امروزه با توجه به فرآیند روز افزون آنلاین شدن بیزنس ها، داشتن یک وبسایت اختصاصی، علاوه بر حضور آنلاین همه ابعاد کسب و کار شامل محصولات، خدمات و تمایزات، اعتبار و ارزش برای برند ها ایجاد میکند.

داشتن یک وبسایت اختصاصی بی شک از مهمترین و اصلی ترین ملزومات برندینگ آنلاین است.

تجربه ثابت کرده است، محبوبیت هر شبکه اجتماعی نمیتواند دائمی و قابل اتکا باشد. مثل Orkut و Google+ که به کلی از کار افتادند و یا Facebook که امروزه رونق گذشته را ندارد. ما شبکه های اجتماعی را تنها به عنوان یک نقطه تماس به مشتریانمان پیشنهاد میکنیم نه لزوما بستری دائمی و معتبر

وبسایت یک درگاه رسمی و معتبر برای هر بیزنس و بطورکلی هر برندی محسوب میشود.
خلق یک وبسایت کارآمد، زیبا با محوریت نیاز کاربران، بهبود و بروزرسانی های پیوسته منجر به  کسب اعتماد کاربران، ایجاد تعامل سازنده و در نتیجه ارتباط قوی تر با آنها میشود.
مخاطبان شما تبدیل به کاربرانتان و پس از مدتی تبدیل به مشتریان محصولات یا خدمات شما میشوند. همین امر سبب شناخت بیشتر کسب و کار شما در دنیای بی انتهای وب، تبدیل مخاطبان به مشتریان وفادار و نهایتا شناخت برند و رشد کسب و کار خواهد شد.

وبسایت ها، فضاهای اختصاصی قابل اعتماد و معتبری برای هر کسب و کار یا بطور کلی هر حرفه و شخصیتی محسوب میشوند. امروزه داشتن وبسایت اختصاصی با طراحی منحصربفرد، برای برند شما، اعتبار به ارمغان می آورد.
با توجه به تاثیر شگرفی که یک وبسایت کاربردی و به روز بر رضایت کاربران و نهایتا برندینگ موفق میگذارد، بی شک یک سرمایه گذاری هوشمندانه و بسیار موثر برای انواع بیزنس و برندها محسوب میشود.

قالب های آماده ، عمومی و از پیش ساخته شده هستند،
بیشتر طراحان از قالب های این قالب ها (تمپلیت ها) برای وبسایت کارفرمایان استفاده میکنند.
ایراد این روش آن است که هویت منحصر به فرد برند و اعتبار بیزنس شما را زیر سوال خواهد برد.
ما در وبکده پس از طی فرآیند دیزاین شامل شناخت و تعریف مسئله و هدف اصلی وبسایت، ظاهر، ساختار، پیکره بندی و محتوا، وبسایت شما را به صورت اختصاصی، توسعه و دولوپ Develop میکنیم.
ما یک لباس منحصربفرد و کارا، برازنده هویت، اهداف، چشم انداز و رسالت برند شما خلق میکنیم زیرا وبسایت شما ارزش و اعتبار شماست پس شایسته یک حضور متمایز و یونیک است.

تیم وبکده، طراحی وبسایت شما را به عنوان یک پروژه طراحی محصول دیجیتال تعریف میکند.
به این صورت که فرآیند تیمی دیزاین با اکتشاف و کسب اطلاعات بسیار حیاتی شامل شناخت بیزنس، برند، محصول یا خدمات، کاربران و مخاطبانتان و نهایتا رقبای شما آغاز، سپس با استفاده از داده های کمی و کیفی بدست آمده فرآیند دیزاین کاربرمحور  UCD با طراحی پیکره و ویژوال، دولوپ و کدنویسی UI اختصاصی طراحی شده و بر اساس خلق تجربه ای فوق العاده برای کاربران وبسایت شما، ادامه پیدا میکند.
محصول نهایی پس از بازنگری و تست همراه با مشاوره های لازم، تحویل و آماده استفاده بلند مدت خواهد بود.
پس از طی فرآیند دیزاین، پشتیبانی وبسایت با هدف بهینه سازی، بهبود مستمر و نهایتا ماندگاری، آغاز میشود.
ما به استفاده مستمر و ماندگاری محصول دیجیتالی که برای شما خلق میکنیم متعهد هستیم.

هزینه طراحی وبسایت با توجه به نیازهای ذینفعان و کاربران، زمان و ابعاد پروژه، امکانات و تکنولوژی های لازم و بسیاری فاکتورهای دیگر تعیین میشود. با توجه به متغیر بودن هزینه طراحی برای انواع وبسایت ها، ما این هزینه را پس از بررسی اولیه از نیاز مشتریانمان بصورت دقیق محاسبه میکنیم.

فرآیند تیمی دیزاین با اکتشاف و کسب اطلاعات بسیار حیاتی شامل شناخت بیزنس، برند، محصول یا خدمات، کاربران و مخاطبانتان و نهایتا رقبای شما آغاز، سپس با استفاده از داده های کمی و کیفی بدست آمده فرآیند دیزاین کاربرمحور UCD با طراحی پیکره و ویژوال، دولوپ و کدنویسی UI اختصاصی طراحی شده و بر اساس خلق تجربه ای فوق العاده برای کاربران وبسایت شما، ادامه پیدا میکند.
محصول نهایی پس از بازنگری و تست همراه با مشاوره های لازم، تحویل و آماده استفاده بلند مدت خواهد بود.
پس از طی فرآیند دیزاین، پشتیبانی وبسایت با هدف بهینه سازی، بهبود مستمر و نهایتا ماندگاری، آغاز میشود.
- زمان طراحی هر وبسایت با توجه به نوع وبسایت، ابعاد پروژه، امکانات و تکنولوژی ها، نیازها، ملزومات، ویرایش و اطلاحات و فاکتورهای دیگر تعیین میشود. این زمان پس از مرحله بریف Brief اولیه و بررسی نیازهای اولیه قابل محاسبه است.
 

بطور خلاصه، پروسه دیزاین وبسایت در وبکده پس از ارائه دیتای خروجی (پژوهش های کمی و کیفی) از واحد UX به صورت وایرفریم به UI Designer، توسط او و با استفاده از نرم افزارهای Adobe Photoshop, Ai , XD استایلینگ یا ویژوال دیزاین میشود. پس از تایید کارفرما و اصلاحات لازم، محصول به تیم توسعه دهندگان وب (Developers) ارائه و بسته به نیاز پروژه با استفاده از HTML, CSS, JS, و تکنولوژی بر پایه ASP.Net و دیتابیس SQL Server و تکنولوژی های دیگر وب، کدنویسی و توسعه انجام میپذیرد.

امروزه تنها داشتن وبسایت اهمیت ندارد. بلکه برای بهتر دیده شدن در صفحات اولیه موتورهای جستجو و در نتیجه جذب و حفظ کاربران و بازدیدکنندگان بیشتر، کسب اعتبار و رتبه بهتر، افزایش مشتریان وفادار، طرفداران برند و در نتیجه افزایش فروش و بهره وری بیزنس و بطور کلی رسیدن به اهداف دیجیتال، پشتیبانی دائمی و نگه داری از وبسایت و سرور سایت، خلق محتوا منحصربفرد و بروزرسانی های مستمر و طبق برنامه دیتابیس و بک اند سایت به منظور حفظ امنیت اطلاعات و بهبودهای فنی، ظاهری، ساختاری، محتوایی منظم، امری بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر برای بهره گیری هرچه بیشتر از تمام پتانسیل های دنیای وب است.

بطورکلی هدف اصلی پشتیبانی بهبود عملکرد سایت در همه ابعاد از جمله افزایش سرعت لود سایت، رفع ایرادات اساسی، رفع باگ ها و حفره های امنیتی، تگ ها، نام و نشانی صفحات، رفع خطاهای مربوط به سرور و دیگر عملکردهایی است که نهایتا منجر به بهبود مستمر سایت میشود. بی شک پشتیبانی مستمر و با برنامه در بهبود SEO و رتبه سایت در موتورهای جستجو و Indexing بهتر کرالرهای گوگل بسیار موثر است.
علاوه بر این آنچه ما پیشنهاد میدهیم طراحی یک برنامه منظم خلق محتوای ارزشمند بر اساس بهبود رتبه SEO است.

’‘محتوا پادشاه است.‘' بیل گیتس
خلق و تولید محتوا سوخت اصلی موتور وبسایت شماست. در واقع وبسایت ها بدون محتوا هیچ معنا و ارزشی ندارند و به طبع کارایی خود را از دست میدهند. آنچه برای ما مهم است استفاده مستمر از محصولی (وبسایت) است که برای شما خلق میکنیم. کارشناسان محتوا وبکده شما را در تولید و خلق محتوای اثربخش، منحصربفرد و SEO Friendly حمایت خواهند کرد.

فرم رزرو مشاوره

آنچه ما، تیم وبکده، به آن مفتخریم

  • ساده سازی مشکلات پیچیده مشتریانمان
  • ایجاد رابطه ای صمیمی، دلسوزانه و مسئولانه با مشتریانمان
  • حمایت، مشاوره و پشتیبانی دائمی از مشتریان به عنوان شرکای مهم تجاری ما
  • ارائه خدمات بی نظیر از ابتدای پروژه، حین طراحی و توسعه، تحویل و پس از ارائه محصول نهایی
  • همکاری مستمر با مشتریانمان برای سالهای متمادی با هدف رفع دغدغه ها و نگرانی های آنها