طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

امروزه، وجود یک وبسایت اختصاصی و امن برای هر کسب و کاری، امری حیاتی و اجتناب ناپذیر محسوب میشود. اما براستی چه ویژگی هایی، یک وبسایت فروشگاهی را متمایز میکند و نهایتا منجر به موفقیت آن کسب و کار میشود؟ چگونه دیزاین یک فروشگاه آنلاین بر موفقیت آن کسب و کار موثر است؟ دیزاین حرفه ای یک فروشگاه آنلاین در خلق یک تجربه فراموش نشدنی برای کاربران بسیار موثر است. کاربران تجربه خرید خود را با دیگران به اشتراک میگذارند. تبلیغات غیر مستقیم توسط مشتریان موجب خوشنامی بیزنس و خلق چهره شایسته ای از برند میشود که نهایتا مشتریانی وفادار، برای برندها به ارمغان می آورد.

مشاهده
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

وبسایت های شرکتی وبسایت هایی هستند که کاربران با هدف کسب اخبار و اطلاعات موثق، معتبر و رسمی از شرکت ها، شناخت خدمات، محصولات و تولیدات، ارتباط مستقیم با آنها و نهایتا مشاهده تصاویر و ویدیو ها به آنها دسترسی پیدا میکنند. وبسایت شرکت شما، معتبرترین تصویر دیجیتالی از برند و هویت کسب و کارتان است. همینجاست که لزوم دیزاین منظم و یکپارچه، زیبا، کارآمد و موثر بر ذهن کاربران و مخاطبان معنا می یابد.

مشاهده
طراحی پورتال

طراحی پورتال

پورتال در لغت به معنای " درگاه" شناخته می شود. اما در علم کامپیوتر به معنای نوعی پیشرفته تر از یک وب سایت معمولی است که امکان جمع آوری داده ها، طبقه بندی، مدیریت کردن راحت تر کاربران، سامانه های ارتباطی و اطلاع رسانی و تمام مواردی که یک کسب و کار آنلاین نیاز دارد تا خدمات حضوری خود را به صورت برخط(آنلاین) پیاده سازی کند را دارد.

مشاهده
طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طبق آمارهای موجود بیش از یک سوم وب سایت های دنیا سایت های خبری هستند که حدوداً یک میلیارد مخاطب را به خود اختصاص داده اند.با توجه به آمار فوق به وضوح می توان میزان محبوبیت و جذب مخاطب را در این گروه از سایت ها مشاهده کرد. این گونه وب سایت ها در گروه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی و فرهنگی جای می گیرند و گاها برخی از آنان در دو یا چند گروه مختلف اقدام به تولید و نشر خبر می نمایند. در ایران نیز میانگین روزانه بالغ بر حدود 30 هزار خبر در حوزه های مختلف را تولید و منتشر می نمایند.

مشاهده
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

حتما اصطلاح Personal Branding یا برندسازی شخصی را شنیده اید. در جهان امروز خواه هنرمند، سیاستمدار، اقتصاددان، استاد دانشگاه، پزشک، مشاور، ورزشکار حرفه ای و یا مدیرعامل یک شرکت باشید آنچه بسیار اهمیت دارد چهره ای است که از شما در دنیای اینترنت ترسیم می شود.یکی از مهمترین فاکتورهای سنجش برندینگ حضور مسمتر، متمایز و تاثیرگذار آن شخصیت به عنوان یک فرد موفق در فضای مجازی است.

 

مشاهده
سئو سایت

سئو سایت

امروزه در قرن بمباران اطلاعات، یک جنگ تمام عیار بین وب سایت ها برای کسب جایگاه صفحه نخست گوگل و حفظ آن وجود دارد. در حال حاضر به طور میانگین هر ثانیه حدود 40 میلیون جستجو در گوگل انجام می شود و این در حالی است که در بین جستجویی که کاربران به آن پردازند تنها 10 سایت در صفحه اول گوگل لیست شده و نمایش داده می‌شود.

مشاهده
تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا سایت به داده ها و اطلاعاتی گفته می شود که مخاطبان بر اساس نیاز خود و به خاطر آن به سایت شما مراجعه می کنند. که این داده ها و اطلاعات می تواند به گروه های مختلفی از قبیل (متن – تصویر – ویدئو – پادکست ) باشد.

مشاهده
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی وب سایت، یکی از وظایف مهم مجموعۀ وبکده در طول 15 سال گذشته است که با هدف ایجاد محیطی امن، وب سایت های متقاضیان را مورد پشتیبانی فنی و محتوایی قرار می دهد.

 

مشاهده
باز طراحی سایت

باز طراحی سایت

آیا شما نیز به سایت خود به دید ویترین کسب و کار نگاه می کنید؟

گاها برای همه ما پیش آمده که از خیابانی در حال عبور باشیم و نگاهمان به ویترین یک مغازه قدیمی بیفتد، با یک ویترینی کهنه و نامناسب که مشخصا سالهاست هیچ تغییری درآن صورت نگرفته. حتی اگر اجناس داخل مغازه هم دارای کیفیت عالی باشند بازهم تمایلی به وارد شدن و خرید از خود نشان نمی‌دهیم. شاید این ویترین در زمان خود مدرن بوده و مطابق سلایق آن زمان باشد اما امروز قدیمی شده و مورد پسند مشتری نیست. از این رو کسب و کارها دائما در حال بروز رسانی خود هستند. در گذشته این کار به چشم هزینه مازاد دیده می شد ولی امروز راهکاریست برای ادامه بقاء.

مشاهده

آنچه ما، تیم وبکده، به آن مفتخریم

  • ساده سازی مشکلات پیچیده مشتریانمان
  • ایجاد رابطه ای صمیمی، دلسوزانه و مسئولانه با مشتریانمان
  • حمایت، مشاوره و پشتیبانی دائمی از مشتریان به عنوان شرکای مهم تجاری ما
  • ارائه خدمات بی نظیر از ابتدای پروژه، حین طراحی و توسعه، تحویل و پس از ارائه محصول نهایی
  • همکاری مستمر با مشتریانمان برای سالهای متمادی با هدف رفع دغدغه ها و نگرانی های آنها