سئو سایت به صورت تخصصی

خدمات بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو یا سئو سایت

جالب است بدانیم تا کنون بیش از 2 میلیارد وب سایت در سراسر دنیا متولد شده اند اما 10 درصد آنها توانسته اند به حیات خود ادامه دهند و باقی 90 درصد به دلایل مختلفی از عرصه رقابت خارج شده اند.

" با بمان در صدر بمانید"

گوگل، جستجوگری قدرتمند یا یک پیشنهاد دهنده عالی؟

امروزه در قرن بمباران اطلاعات، یک جنگ تمام عیار بین وب سایت ها برای کسب جایگاه صفحه نخست گوگل و حفظ آن وجود دارد. در حال حاضر به طور میانگین هر ثانیه حدود 40 میلیون جستجو در گوگل انجام می شود و این در حالی است که در بین جستجویی که کاربران به آن می پردازند تنها 10 سایت در صفحه اول گوگل لیست شده و نمایش داده می شود.
طبق بررسی های صورت گرفته بیش از 80 درصد افراد قبل از خرید کالا و یا دریافت خدمات مورد نیاز خود، ابتدا در گوگل به جستجوی اطلاعات می پردازند و از این میزان 70 درصد کاربران فقط از 3 گزینه ابتدایی در صفحه نخست بازدید می کنند. حال تصور کنیم وب سایتی در صفحات بعدی و حتی پایین تر نمایش داده شود، به طور قطع طیف بسیار زیادی از مخاطبین خود را از دست می دهد.
در نتیجه موارد ذکر شده می توان گفت گوگل تنها یک موتور جستجو نیست بلکه یک پیشنهاد دهنده عالی است. ربات های هوشمندگوگل با توجه به الگوریتم های پیشرفته خود و صدها روش دیگر می توانند متناسب با نیاز کاربران سایت های بسیاری را در زمینه مورد نظر آنها آنالیز کرده و بهترینشان را پیشنهاد دهند.

سئو سایت
بهینه سازی سایت

ماهم مانند دیگران عصای جادویی نداریم...!

الگوریتم های جستجوگر گوگل به طور مدام در حال تغییر و توسعه می باشند و برای همگام سازی با آنها باید به طور پیوسته داده های خود را در علم سئو به روز نگه داریم که این کار برای بسیاری از مدیران وب سایت ها به دلایل مختلف بسیار سخت و گاهاً نشدنی است.
به همین دلیل آنها سعی در برون سپاری امور مربوط به سئو در سایت خود را دارند. اما به اشتباه بعضی از آنان تصور می کنند متخصصین سئو دارای عصای جادوئی هستند که می توانند با رجوع به آنها رتبه سایت خود را در زمان کوتاهی افزایش داده و به صفحه نخست گوگل بیاورند.
حتما از خودتان می پرسید اگر سئو یک عصای جادویی برای نجات یک روزه وب سایت از صفحات پایین گوگل به رتبه های نخست آن نیست پس به چه کاری می آید؟
بهتر است بدانیم که سئو مجموعه ای از عملیات های استاندارد از جمله زیرساخت، امنیت، سرعت، محتوا، ظاهر و... می باشد.که برخی از این استانداردها توسط گوگل منتشر شده و برخی دیگر بر اساس تخصص و تجربه قابل پیش بینی و انجام است. که با رعایت درست این استانداردها در کنار یکدیگر و تخصیص زمان مورد نظر می تواند مانند یک فرشته نجات عمل کند.
ما در مجموعه وبکده با داشتن تیمی متخصص در علم سئو توانسته ایم این اطمینان را به مشتریان خود بدهیم که با پیاده سازی دقیق الگوریتم و تاکتیک های موثر، بر اساس اصول و قوانین سئو در بازه های زمانی استاندارد، می توانیم باعث تغییر بهینه رتبه سایت مشتریان عزیز خود در گوگل باشیم.

مسیری که ما در سئو سایت به آن پایبندیم

 • بررسی عملکرد رقبا
 • مطالعه و آنالیز مخاطبان
 • مشاهده نتایج گوگل آنالیتیکس
 • مطالعه و آنالیز ساختار وب سایت
 • بررسی آمار ورودی و خروجی سایت
 • آنالیز بازخوردهای لینک ها داخلی و خارجی
 • تعریف استراتژی اصولی برای ورود به رقابت در موتورهای جستجو
 • بررسی شبکه های اجتماعی و چگونگی میزان عملکرد و باز خورد آن
 • بررسی کلمات کلیدی اصلی وب سایت و استخراج کلمات کلیدی پر بازدید و موثر
 • بررسی محتواهای قرار گرفته شده از نظر نوع نگارش، منحصر به فرد بودن، رعایت استاندارهای گوگل

خدمات سئو در وبکده

 • تست Gtmetrix
 • درج لینک و رپورتاژ آگهی
 • تست ساختار فعلی سایت
 • ایجاد بک لینک های طبیعی
 • مشاوره مستمر در امور سئو
 • رعایت اصول سئو کلاه سفید
 • نظارت پیوسته سرچ کنسول
 • راه اندازی ابزارهای بینگ وبمستر
 • استاندارد سازی کدهای وب سایت
 • بهینه سازی کدهای فعلی وب سایت
 • حذف و اصلاح موارد غیر استاندارد سئو
 • ایجاد لینک سازی اصولی داخلی و خارجی
 • درج لینک و رپورتاژ در سایت های معتبر
 • برنامه ریزی و هدف گذاری برای افزایش بازدید کننده
 • تست و بررسی سرعت لود صفحه اصلی و صفحات دیگر
 • تولید محتوای یونیک و منحصر به فرد (عمومی و تخصصی)
 • استفاده از کلمات کلیدی اصلی و کلمات کلیدی مترادف در محتوا
 • ارائه برنامه در خصوص راه اندازی زنجیره تبلیغات مجازی برگشت پذیر
 • رعایت توازن بین درصد کلمات کلیدی استفاده شده با کل محتوای تولیدی
 • انجام نظر سنجی از مخاطبان در خصوص محتواهای تولید شده و مورد علاقه
 • ایده پردازی در خصوص راه اندازی کمپین های مرتبط بین شبکه های اجتماعی و وبسایت

ویژگی های وب سایت پس از بهینه سازی سئو توسط ما

بهبود رتبه سایت در الکسا و گوگل

بهبود رتبه سایت در الکسا و گوگل

افزایش بازدید کنندگان از وب سایت

افزایش بازدید کنندگان از وب سایت

افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری

افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری

خدمات سئو

بهبود رتبه نمایش در نتایج جستجو گوگل

سئو حرفه ای

افزایش زمان آنلاین ماندن کاربران در سایتُ

تعرفه سئو سایت

افزایش اعتبار برند و تِرند شدن نام کمپانی شما

هزینه سئو سایت

ایجاد زیرساخت یکپارچه و منحصر به فرد در محتوا سایت

مشاوره سئو

افزایش تعداد کلمات کلیدی مرتبط در نتایج جستجوی گوگل

خدمات سئو

ایجاد زیرساخت محکم و اصولی جهت امکان رقابت با سایر رقبا

در پایان آیا سئو سرمایه گذاری است یا هزینه؟

در نظر بگیریم تصمیم دارید یک لپ تاپ بخرید.! چه مراحلی را قبل از خرید طی می کنیم؟ آیا به شرکتی که بزرگترین بیلبورد در سطح شهر را اجاره کرده و تبلیغات فروش لپ تاپ خود را انجام داده یا شرکتی که در صفحه اول گوگل و در رتبه های نخست قرار می گیرد به کدام اعتماد می کنیم؟ در همین محتوا عنوان کردیم که بیش از 80 درصد افراد قبل از خرید تحقیقات آنلاین انجام می دهند. امروزه برخی از مدیران برای دیده شدن و جذب مخاطب بیشتر بودجه قابل توجهی را صرف تبلیغات سنتی می کنند و انجام هزینه برای فرآیند سئو را چندان با اهمیت نمی دانند.باید بدانیم تبلیغات محیطی مقطعی و زودگذر است اما سئو ماندگار و مستمر می باشد. بهینه سازی سایت باعث افزایش رتبه آن در گوگل می شود که نهایتاً در اعتبار برند و جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار خواهد بود. آیا به نظر شما حضور یک کسب و کار در رتبه های بالای گوگل یک سرمایه گذاری است یا هزینه؟ طبق بررسی های صورت گرفته بیش از 80 درصد افراد قبل از خرید کالا و یا دریافت خدمات مورد نیاز خود، ابتدا در گوگل به جستجوی اطلاعات می پردازند و از این میزان 70 درصد کاربران فقط از 3 گزینه ابتدایی در صفحه نخست بازدید می کنند. حال تصور کنیم وب سایتی در صفحات بعدی و حتی پایین تر نمایش داده شود، به طور قطع طیف بسیار زیادی از مخاطبین خود را از دست می دهد

سوالات متداول سئو سایت

امروزه برخی از مدیران برای دیده شدن و جذب مخاطب بیشتر، بودجه قابل توجهی را صرف تبلیغات سنتی می‌کنند و انجام هزینه برای فرآیند سئو را چندان با اهمیت نمی‌دانند. ولی باید بدانیم تبلیغات محیطی مقطعی و زودگذر است اما سئو ماندگار و مستمر می‌باشد. بهینه‌سازی سایت باعث افزایش رتبه آن در گوگل می شود که نهایتاً در اعتبار برند و جذب مخاطب بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

با رعایت اصول و قوانین سئو و تخصیص زمان مورد نیاز، وب سایت‌ها می توانند رتبه‌های نخست را در گوگل به دست آورند.با توجه به فرآیند استانداردی که ما در وبکده انجام می‌دهیم و تجربیاتی که نسبت به انجام پروژه‌های سئو برای مشتریان خود از گذشته شاهد بوده‌ایم، بسیاری از آنها پس از گذشت مدت‌ها نه تنها کاهش رتبه پیدا نکردند بلکه با افزایش رتبه و تعداد رو به رشد بازدید‌کنندگان خود مواجه شده‌اند. از طرفی، هرگز نباید فراموش کنیم ما در عصر انفجار اطلاعات، درون یک جنگ تمام عیار در فضای مجازی قرار داریم که رقبا هم مانند ما برای رسیدن به صفحه اول گوگل و حتی لینک‌های ابتدایی به صورت دائم در حال تلاش هستند.

آیا قدمت یک سایت تأثیری در رتبه آن در نتایج گوگل دارد یا خیر؟

بله، میزان قدمت سایت‌ها در بستر اینترنت در امر رتبه‌بندی گوگل مؤثر است ولی این لزوماً به آن معنی نیست که سایت‌های جدید نمی‌توانند در صفحه نخست گوگل جای بگیرند. خیلی از اوقات ممکن است سایتی که تازه بارگذاری شده باشد ولی تمامی استانداردهای لازم را رعایت کرده است بهتر با صرف زمان کوتاهتری بتواند به جایگاه بالایی در نتایج گوگل دست یابد.

چرا سئو سایت به عقیده کارشناسان یک کار تیم ورک است؟

انجام فرآیند سئو امری است چندجانبه که به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • مباحث تکنیکی در حوزه سئو داخلی و خارجی
 • بهینه سازی کدهای برنامه نویسی
 • تجربه کاربری(user experience)
 • برندینگ در حوزه کسب و کار آنلاین
 • تولید محتوا
 • کارشناسی تبلیغات جهت بودجه بندی
به طبع یک شخص به تنهایی نمی تواند در همه این زمینه ها تخصص لازم را داشته باشد.

 

چقدر زمان نیاز است تا به صفحه اول گوگل برسیم؟

در حالت کلی هیچ گاه نمی‌توان زمان دقیقی را تعیین کرد، به طور معمول بازه‌های زمانی برای بهینه سازی سئو ممکن است بین 3 الی 6 ماه زمان ببرد و بعضی دیگر ممکن است برای انجام تغییرات مداوم و حرفه‌ای سئو، بیش از این مقدار به زمان نیاز داشته باشند. تعیین زمان برای سئو در هر پروژه متفاوت است ولی ما در وبکده با کارشناسی و آنالیزی که انجام می‌دهیم و شناختی که از نیازهای مشتریان به دست می‌آوریم جدول زمانبندی از اهداف مشخص شده را تعیین کرده و به مشتریان اعلام می‌نماییم که در قالب زمان‌های ۴ماهه، ۶ ماهه یا ۱۲ ماهه کار را به اتمام می‌رسانیم.

آیا وب‌سایت‌هایی که توسط وبکده طراحی نشده‌اند امکان دریافت خدمات سئو را دارند یا خیر؟

بله. انجام پروژه‌های سئوی داخلی که بخشی از آن با کدهای برنامه‌نویسی مرتبط می‌باشد، دانش و تخصص خاص خود را می‌طلبد. ما در وبکده می‌توانیم سایت‌هایی را که در قالب wordpress یا DNN توسط شرکت‌های دیگر طراحی شده باشند، در زمینه بهینه‌سازی کدهای برنامه‌نویسی و سایر موارد سئوی داخلی و خارجی پشتیبانی کنیم.

از بین روشهای کلاه سفید، کلاه خاکستری و کلاه سیاه در سئو کدام روش در وبکده انجام می‌شود؟

قطعاً بهترین راه استفاده از روش سئو کلاه سفید می باشد و ما نیز از انجام کارهای غیر اصولی و غیر استاندارد دوری می نماییم از این رو که با توجه به میزان بودجه مشتریان، موارد مرتبط با آن ساختار را انجام خواهیم داد.

چرا هزینه های سئو در شرکت‌های مختلف، متفاوت است؟

سرویس های سئو در وبکده شامل سه قسمت میباشد:

 • بخش پشتیبانی شامل تحلیل تکنیکال و آنالیز سئو است که به دو صورت سئوی داخلی و خارجی انجام می‌شود.
 • تولید محتوای متنی که شامل عمومی، تخصصی و انگلیسی میباشد.
 • خدمات تکمیلی مواردی است که بر اساس میزان بودجه مشتری و نیازهای سئوی خارجی برای آنان انجام می پذیرد. مانند تولید پادکست های صوتی، تولید ویدئوهای زنده و یا گرافیکی، خرید لینک های خارجی و ...
باتوجه به مواردی که در بالا گفته شد بستگی به نوع انتخاب و نیازهای مشتریان و همچنین میزان تجربه، تخصص، تعهد و کیفیت کاری که مجری سئو می تواند ارائه دهد، هزینه سئو در نهایت متفاوت می‌شود.

 

چه تضمینی در حصول نتایج مثبت در پروژه‌های سئو در وبکده وجود دارد؟

با توجه به اینکه در حوزه سئو خدمات به صورت پشتیبانی ارائه می‌گردد و ما در وبکده مأموریت داریم بستر و زیرساختی محکم را در قالب استانداردهای جهانی برای مشتریان محترم آماده کنیم، از این رو تمام موارد صورت گرفته را گارانتی می‌کنیم و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی از جمله خطای کاربری توسط مشتریان، آن را در اسرع وقت مرتفع خواهیم کرد. باید بدانید که گوگل به وب‌سایتی اعتبار و ارزش بیشتری خواهد داد که دارای استاندارد بالاتر و نقص کمتری باشد.

انواع سئو شامل چه مواردی می شود؟
 • سئو کلاه سفید: سئو کلاه سفید به معنی پیروی از الگوریتم ها، اصول و قوانینی است که موتورهای جستجو بر اساس آن ها به سایت شما رتبه‌ای اختصاص می دهند و بر طبق آن پس از جستجوی کلمات کلیدی توسط کاربران، سایت شما را در نتایج جستجو نمایش میدهند.
 • سئو کلاه سیاه: اصولاً روش سئو کلاه سیاه سعی میکند تا الگوریتم ها و رباتهای گوگل را فریب بدهد. اغلب کسانی که از این روشها استفاده میکنند سعی در کسب بالاترین رتبهها در کمترین زمان ممکن را دارند.بدیهی است که این روش از سئو غیر اصولی و کوتاه مدت است و در مدتی کوتاه الگوریتم های گوگل این نوع تقلب را شناسایی خواهند نمود و سایت را مورد جریمه قرار میدهند.
 • سئو کلاه خاکستری: روشهای سئو کلاه خاکستری برخلاف تفکر خیلی از افراد، چیزی بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه نیست. این روش باید بسیار با احتیاط و فقط تحت نظر مهندسین خبرهی سئو انجام شود زیرا حساسیت گوگل به این موضوع بسیار زیاد است و ممکن است به سرعت سایت شما را جریمه کند. باید بدانید که هر اخطار و جریمهای که از طرف گوگل دریافت کنید در رتبهبندی سایت شما تأثیر منفی میگذارد و گاها ترمیم آن ماه ها زمان خواهد برد.
آیا اخد مشاوره برای خدمات سئو از وبکده هزینه دارد؟

خیر. مشاوره برای دریافت خدمات مختلف در وبکده رایگان است و پس از دریافت مشاوره، هیچگونه تعهدی برای مشتریان عزیز به وجود نخواهد آمد. البته در صورت تمایل مشتریان میتوانند از خدمات وبکده بهره مند شوند.

آیا مشاوره در وبکده فقط به صورت حضوری است و یا از طریق جلسات مجازی هم این امکان وجود دارد؟

این جلسات به هر دو صورت حضوری و مجازی و برای تمام مشتریان داخلی و خارجی قابل برگزاری است.

آیا همه هزینه ی طراحی و سئو سایت باید در ابتدا پرداخت شود؟

خیر با توجه به توافق صورت گرفته بین کارفرما و وبکده، پرداخت هزینه پروژه میتواند در دفعات مختلف صورت گیرد.

آیا امکان تولید محتوا برای سایت های طراحی شده در وبکده وجود دارد؟

بله. برای وبسایت هایی که توسط ما یا دیگران طراحی شده باشد، آمادگی تولید و انتشار محتوا را داریم که با توجه به درخواست و نیاز کارفرما در این خصوص اقدام خواهد شد.

آیا امکان انتقال آرشیو مطالب من از جای دیگری وجود دارد؟

بله، اگر بانک اطلاعاتی سایت قبلی استاندارد باشد میتوان تمام مطالب را به طور کامل به وب سایت جدید انتقال داد.

آیا کاربری سایت آموزش داده می‌شود؟

بله پس از اتمام مراحل طراحی، نحوه استفاده و بارگذاری مطالب در سایت توسط کارشناسان وبکده به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

آیا وبکده از داده های مندرج در سایت، اقدام به پشتیبان گیری خواهد کرد؟

بله. در کلیه وب سایت های تولید شده توسط این مجموعه درصورتی که هاست توسط وبکده تهیه شده باشد، به صورت دورهای از تمامی داده ها و بانک اطلاعاتی مشتریان نسخه پشتیبان تهیه می گردد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوان به راحتی آنها را بارگذاری کرد.


آنچه ما، تیم وبکده، به آن مفتخریم

 • ساده سازی مشکلات پیچیده مشتریانمان
 • ایجاد رابطه ای صمیمی، دلسوزانه و مسئولانه با مشتریانمان
 • حمایت، مشاوره و پشتیبانی دائمی از مشتریان به عنوان شرکای مهم تجاری ما
 • ارائه خدمات بی نظیر از ابتدای پروژه، حین طراحی و توسعه، تحویل و پس از ارائه محصول نهایی
 • همکاری مستمر با مشتریانمان برای سالهای متمادی با هدف رفع دغدغه ها و نگرانی های آنها