سوالات متداول قبل از طراحی سایت
 • چرا کسب و کار من نیازمند وب سایت است؟

  امروزه با توجه به فرآیند روز افزون آنلاین شدن بیزنس‌ها، داشتن یک وب سایت اختصاصی، علاوه بر حضور آنلاین همه ابعاد کسب و کار شامل محصولات، خدمات و تمایزات، اعتبار و ارزش برای برندها ایجاد می‌کند.

  داشتن یک وب سایت اختصاصی بی شک از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ملزومات برندینگ آنلاین است.

 • من یک صفحه اینستاگرام دارم، چه نیازی به یک وب سایت دارم؟

  تجربه ثابت کرده است، محبوبیت هر شبکه اجتماعی نمی‌تواند دائمی و قابل اتکا باشد. مثل Orkut و Google+ که به کلی از کار افتادند و یا Facebook که امروزه رونق گذشته را ندارد. ما شبکه های اجتماعی را تنها به عنوان یک نقطه تماس به مشتریانمان پیشنهاد می‌کنیم نه لزوما بستری دائمی و معتبر.

 • وب سایت چگونه به افزایش فروش محصولات و خدمات و رشد کسب و کارم کمک می‌کند؟

  وب سایت یک درگاه رسمی و معتبر برای هر بیزنس و به‌طور کلی هر برندی محسوب می‌شود.

  خلق یک وب سایت کارآمد، زیبا با محوریت نیاز کاربران، بهبود و به‌روز رسانی‌های پیوسته منجر به کسب اعتماد کاربران، ایجاد تعامل سازنده و در نتیجه ارتباط قوی‌تر با آنها می‌شود.

  مخاطبان شما تبدیل به کاربرانتان و پس از مدتی تبدیل به مشتریان محصولات یا خدمات شما می‌شوند. همین امر سبب شناخت بیشتر کسب و کار شما در دنیای بی انتهای وب، تبدیل مخاطبان به مشتریان وفادار و نهایتا شناخت برند و رشد کسب و کار خواهد شد.

 • چرا داشتن وب سایت یک سرمایه گذاری بلند مدت و هوشمندانه محسوب می‌شود؟

  وب سایت‌ها، فضاهای اختصاصی قابل اعتماد و معتبری برای هر کسب و کار یا بطور کلی هر حرفه و شخصیتی محسوب می‌شوند. امروزه داشتن وب سایت اختصاصی با طراحی منحصربفرد، برای برند شما، اعتبار به ارمغان می آورد.

  با توجه به تاثیر شگرفی که یک وب سایت کاربردی و به روز بر رضایت کاربران و نهایتا برندینگ موفق می‌گذارد، بی شک یک سرمایه گذاری هوشمندانه و بسیار موثر برای انواع بیزنس و برندها محسوب می‌شود.

 • منظور از قالب آماده برای وب سایت چیست؟ تفاوت قالب های آماده و قالب های طراحی شده توسط تیم طراحی وبکده در چیست؟

  قالب‌های آماده، عمومی و از پیش ساخته شده هستند، بیشتر طراحان از قالب های این قالب ها (تمپلیت ها) برای وب سایت کارفرمایان استفاده می‌کنند.

  ایراد این روش آن است که هویت منحصر به فرد برند و اعتبار بیزنس شما را زیر سوال خواهد برد.

  ما در وبکده پس از طی فرآیند دیزاین شامل شناخت و تعریف مسئله و هدف اصلی وبسایت، ظاهر، ساختار، پیکره بندی و محتوا، وبسایت شما را به صورت اختصاصی، توسعه و دولوپ Develop می‌کنیم.

  ما یک لباس منحصربه‌فرد و کارا، برازنده هویت، اهداف، چشم انداز و رسالت برند شما خلق میکنیم زیرا وب سایت شما ارزش و اعتبار شماست پس شایسته یک حضور متمایز و یونیک است.

 • چه ویژگی هایی طراحی وب سایت در وبکده را از دیگران متمایز می‌کند؟

  تیم وبکده، طراحی وب سایت شما را به عنوان یک پروژه طراحی محصول دیجیتال تعریف می‌کند.

  به این صورت که فرآیند تیمی دیزاین با اکتشاف و کسب اطلاعات بسیار حیاتی شامل شناخت بیزنس، برند، محصول یا خدمات، کاربران و مخاطبانتان و نهایتا رقبای شما آغاز، سپس با استفاده از داده های کمی و کیفی بدست آمده فرآیند دیزاین کاربرمحور UCD با طراحی پیکره و ویژوال، دولوپ و کدنویسی UI اختصاصی طراحی شده و بر اساس خلق تجربه‌ای فوق العاده برای کاربران وب سایت شما، ادامه پیدا می‌کند.

  محصول نهایی پس از بازنگری و تست همراه با مشاوره های لازم، تحویل و آماده استفاده بلند مدت خواهد بود.

  پس از طی فرآیند دیزاین، پشتیبانی وب سایت با هدف بهینه سازی، بهبود مستمر و نهایتا ماندگاری، آغاز می‌شود.

  ما به استفاده مستمر و ماندگاری محصول دیجیتالی که برای شما خلق می‌کنیم متعهد هستیم.

 • طراحی یک وب سایت معمولی شرکتی، حدودا چقدر هزینه دارد؟

  هزینه طراحی وب سایت با توجه به نیازهای ذینفعان و کاربران، زمان و ابعاد پروژه، امکانات و تکنولوژی‌های لازم و بسیاری فاکتورهای دیگر تعیین می‌شود. با توجه به متغیر بودن هزینه طراحی برای انواع وب سایت‌ها، ما این هزینه را پس از بررسی اولیه از نیاز مشتریانمان بصورت دقیق محاسبه می‌کنیم.

 • پروسه طراحی وب سایت به چه صورت است؟ طراحی یک وب سایت چقدر زمان می‌برد؟

  فرآیند تیمی دیزاین با اکتشاف و کسب اطلاعات بسیار حیاتی شامل شناخت بیزنس، برند، محصول یا خدمات، کاربران و مخاطبانتان و نهایتا رقبای شما آغاز، سپس با استفاده از داده های کمی و کیفی بدست آمده فرآیند دیزاین کاربرمحور UCD با طراحی پیکره و ویژوال، دولوپ و کدنویسی UI اختصاصی طراحی شده و بر اساس خلق تجربه ای فوق العاده برای کاربران وب سایت شما، ادامه پیدا می‌کند.

  محصول نهایی پس از بازنگری و تست همراه با مشاوره های لازم، تحویل و آماده استفاده بلند مدت خواهد بود.

  پس از طی فرآیند دیزاین، پشتیبانی وب سایت با هدف بهینه سازی، بهبود مستمر و نهایتا ماندگاری، آغاز می‌شود.

  زمان طراحی هر وب سایت با توجه به نوع وب سایت، ابعاد پروژه، امکانات و تکنولوژی ها، نیازها، ملزومات، ویرایش و اطلاحات و فاکتورهای دیگر تعیین می‌شود. این زمان پس از مرحله بریف Brief اولیه و بررسی نیازهای اولیه قابل محاسبه است.

 • به طور معمول برای طراحی وب سایت از کدام ابزارهای طراحی و زبان‌های برنامه نویسی استفاده می‌کنید؟

  به طور خلاصه، پروسه دیزاین وبسایت در وبکده پس از ارائه دیتای خروجی (پژوهش های کمی و کیفی) از واحد UX به صورت وایرفریم به UI Designer، توسط او و با استفاده از نرم افزارهای Adobe Photoshop, Ai , XD استایلینگ یا ویژوال دیزاین می‌شود. پس از تایید کارفرما و اصلاحات لازم، محصول به تیم توسعه دهندگان وب (Developers) ارائه و بسته به نیاز پروژه با استفاده از HTML, CSS, JS, و تکنولوژی بر پایه ASP.Net و دیتابیس SQL Server و تکنولوژی‌های دیگر وب، کدنویسی و توسعه انجام می‌پذیرد.

 • چرا وب سایت من نیازمند به روزرسانی و پشتیبانی مستمر، پس از طراحی است؟

  امروزه تنها داشتن وب سایت اهمیت ندارد. بلکه برای بهتر دیده شدن در صفحات اولیه موتورهای جستجو و در نتیجه جذب و حفظ کاربران و بازدیدکنندگان بیشتر، کسب اعتبار و رتبه بهتر، افزایش مشتریان وفادار، طرفداران برند و در نتیجه افزایش فروش و بهره وری بیزنس و بطور کلی رسیدن به اهداف دیجیتال، پشتیبانی دائمی و نگه داری از وب سایت و سرور سایت، خلق محتوا منحصربفرد و بروزرسانی های مستمر و طبق برنامه دیتابیس و بک اند سایت به منظور حفظ امنیت اطلاعات و بهبودهای فنی، ظاهری، ساختاری، محتوایی منظم، امری بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر برای بهره‌گیری هرچه بیشتر از تمام پتانسیل های دنیای وب است.

 • آیا پشتیبانی شامل بهبود SEO و دیده شدن در صفحات اول گوگل نیز می‌شود؟

  به طورکلی هدف اصلی پشتیبانی بهبود عملکرد سایت در همه ابعاد از جمله افزایش سرعت لود سایت، رفع ایرادات اساسی، رفع باگ ها و حفره های امنیتی، تگ ها، نام و نشانی صفحات، رفع خطاهای مربوط به سرور و دیگر عملکردهایی است که نهایتا منجر به بهبود مستمر سایت می‌شود. بی شک پشتیبانی مستمر و با برنامه در بهبود SEO و رتبه سایت در موتورهای جستجو و Indexing بهتر کرالرهای گوگل بسیار موثر است.

  علاوه بر این آنچه ما پیشنهاد می‌دهیم طراحی یک برنامه منظم خلق محتوای ارزشمند بر اساس بهبود رتبه SEO است.

 • من نحوه به روزرسانی و تولید محتوا را برای وب سایتم نمی‌دانم، آیا پس از طراحی به من آموزش می‌دهید؟

  ’‘محتوا پادشاه است.’‘ بیل گیتس

  خلق و تولید محتوا سوخت اصلی موتور وب سایت شماست. در واقع وب سایت‌ها بدون محتوا هیچ معنا و ارزشی ندارند و به طبع کارایی خود را از دست می‌دهند. آنچه برای ما مهم است استفاده مستمر از محصولی (وبسایت) است که برای شما خلق می‌کنیم. کارشناسان محتوا وبکده شما را در تولید و خلق محتوای اثربخش، منحصربفرد و SEO Friendly حمایت خواهند کرد.