پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

1 خدمات پشتیبانی وب‌سایت دات‌‌نت‌نیوک

خدمات پشتیبانی وب سایت، یکی از وظایف مهم مجموعۀ وبکده در طول 15 سال گذشته است که با هدف ایجاد محیطی امن، وب سایت های متقاضیان را مورد پشتیبانی فنی و محتوایی قرار می دهد. با برخورداری از خدمات پشتیبانی وب سایت، شما تیمی حرفه ای و فنی در دنیای مجازی به استخدام خود در می آورید که امنیت و آسودگی خاطر را در مورد وب سایت تان به شما هدیه می دهد. پشتیبانی و نظارت دایمی وب سایت شما را از بروز خطرات تهدید کننده مصون می دارد.در حیطۀ خدمات پشتیبانی وب سایت، ما با نظارت مداوم بر برنامه ها، رفتار کاربران و ربات ها از بروز مشکلات و نواقص احتمالی پیش گیری می کنیم. تجربه عامل اصلی پیشتازی ماست. در کنار آن تکامل و هوشمند تر شدن برنامه ها و ربات های پشتیبانی، به خدمات پشتیبانی سرعت و دقت خاصی بخشیده است. این برنامه های هوشمند، در ارتقای سطح کیفی خدمات پشتیبانی تأثیر بسزایی دارند که خود از تکرار مشکلات می کاهد.

2 خدمات پشتیبانی وب‌سایت، سیستم امنیتی نامحسوس

ما با خدمات پشتیبانی وب سایت های دات نت نیوک مأموریت داریم آرامش و امنیت را در شرایط سخت برای صاحبان وبسایت فراهم سازیم. شما ممکن است برای ساخت وبسایت خود تلاش زیادی کرده باشید و در نهایت وبسایت دلخواه خود را طراحی کرده و محتوای لازم را هم تهیه کرده باشید. خب این از نظر ما پایان کار شما نیست و این حرف از روی تجربه ای است که طی این سال ها کسب کرده ایم. داشتن، ملاک برتری و اطمینان نیست، مهم ترین هنر، حفظ داشته هاست. درست مانند هر چیز با ارزش دیگری وبسایت شما هم نیازمند یک سری تدبیراتی است که به طور کامل و همه جانبه آن را پشتیبانی و حمایت کند. یک سیستم امنیتی نامحسوس که انگار حصاری به دور محدودۀ فعالیت شما کشیده است که هیچ عامل مخرب خارجی توان و قدرت عبور از این حصار را نداشته باشد. خدمات پشتیبانی حافظ و نگهدار داشته های شماست.

3 خدمات پشتیبانی اعتبار وب‌سایت شما

خدمات پشتیبانی وب سایت، تعمیر کار نواقص اینترنتی شما خواهد بود. در صورت بروز مشکلات امنیتی، هزینۀ گزافی بر دوش شما گذاشته می شود. اما علاج واقعه را پیش از وقوع باید کرد! تعمیر و سرویس دهی ماهیانه، مشکلات شما را به حداقل می رساند و حتی از پیدایش بسیاری از آن ها پیش گیری می نماید. همیشه به خاطر داشته باشید، رفع دردسرهای کوچک، بسیار آسان تر از بازسازی های بزرگ است. بهتر است الان تصمیم بگیرید تا فردا پشیمان نشوید. در این عصر سرعت و تکنولوژی، از دست دادن وبسایت حتی برای چند ساعت ضرر جبران ناپذیری به بار خواهد آورد. علاوه بر آن اعتبار کاری شما هم زیر سؤال می رود. با خدمات پشتیبانی وب سایت اعتبار خود را حفظ کنید.

4 خدمات پشتیبانی وب‌سایت‌های دات‌نت‌نیوک در 5 پکیج زیر در وبکده قابل ارائه می‌باشد.

عنوان سرویس پکیج برنز پکیج نقره ای پکیج طلایی پکیج الماس پکیج VIP
بروز رسانی نرم افزار تقریبا در همه 365 روز سال برنامه نویس‌های وبکده در حال توسعه ماژول‌های عمومی سایت‌ها مثل ماژول فروشگاهی و مقالات و ... هستند و به صورت مرتب نسخه جدید این ماژول‌ها بر روی سایت‌هایی که پشتیبانی دارند نصب میشود و مزایای زیادی برای سایت از جمله تغییرات ظاهری پنل مدیریت و بهینه سازی هاست سئو و سرعت سایت را دارد.
رفع مشکلات نرم افزارها اگر ماژول‌های نصب شده روی سایت شما به هر دلیل با اختلال مواجه شوند مشکل آنها بررسی و برطرف
تنظیمات SMTP تضمین ارسال ایمیل از طریق وبسایت در مواقعی که نیاز هست به کاربر یا مدیر ایمیل به صورت خودکار ارسال شود.
مدیریت منابع هاست ربات‌هایی توسط برنامه‌نویسان وبکده تولید شده است که منابع هاست شما را به صورت خودکار کنترل میکنند و در صورت نیاز فایل‌های اضافی و لاگ ها را حذف میکنند.
بازنشانی فایل پشتیبان اگر به هر دلیلی اطلاعات یا فایل‌های شما آسیب ببینند آخرین نسخه از فایل پشتیبان سایت شما بازگزدانده میشود.
رفع مشکلات سرور برخی اختلالات بر روی سرور و تنظیمات آن است که توسط کارشناسان وبکده بررسی و برطرف میشوند.
رفع مشکلات داخلی سایت چنانچه در تنظیمات سایت یا صفحه‌بندی و منوها اختلالی توسط مدیر یا اپراتور بوجود بیاید توسط کارشناسان وبکده مشکل بررسی و برطرف میشود.
جلوگیری از حمله ربات‌ها در صورتی که ربات‌های مخرب اینترنتی به سایت شما حمله کنند که این اتفاق کم رخ نمیدهد. ربات‌هایی که توسط برنامه نویسان وبکده تولید شده است از عملکرد مخرب این ربات‌ها جلو گیری میکنند.
بررسی روزانه وضعیت سایت رباتی که برنامه نویسان وبکده تولید کرده‌اند، چند بار در روز وضعیت قطع یا وصل بودن سایت را بررسی میکند و گزارشات لازم را میدهد.
حذف و اضافه کردن ایمیل برای شما به تعداد محدود ایمیل جدید تولید میشود و حذف میشود.
ارسال ایمیل فرم‌ها سایت ها اغلبا فرم های مختلفی مثل تماس با ما ثبت سفارش و ... دارند، و وبکده تضمین میکند که تمام فرم هایی که احتیاج به ارسال ایمیل دارند برای مدیر و کاربر ایمیل ارسال کنند.
بهینه سازی روزانه فایل‌ها کم کردن تعداد فایل های مورد نیاز سایت و ادغام آنها در یک فایل، و کوچک کردن آنها، جهت افزایش سرعت و سئو فرندلی شدن سایت. (این کار به صورت روزانه و توسط ربات انجام میشود)
پشتیبان گیری بر روی سفارشات هاست وبکده در صورتی که هاست خودتان را از طریق وبکده تهیه کرده باشید، به صورت منظم از فایل ها و اطلاعات شما فایل پشتیبان تهیه میشود. 15 روزه 15 روزه 7 روزه 3 روزه هر روز
آموزش تلفنی استفاده از سایت در صورتی که اپراتور یا مسئول سایت شما سوالی در رابطه با تولید محتوا و استفاده از امکانات سایت داشته باشد و فایل های آموزشی برای آن مورد کافی نباشد، این آموزش به صورت تلفنی انجام میشود.
بررسی تلفنی مسائل فنی گاهی بررسی برخی از کارها به صورت تیکتی بسیاز زمان‌بر تر از بررسی تلفنی میشود. در این حالت و با تشخیص کارشناسان وبکده، مشکل شما به صورت تلفنی بررسی میشود.
تغییرات محتوای ساده و تغییرات ظاهری جزئی این مورد شامل تغییرات محتوایی ساده مانند تغییر اسم ها و آدرس ها و شماره تلفن ها در پوسته و ... و نیز شامل تغییرات ظاهری کوچک مانند تغییر پین مپ گوگل و تغییر عکس های اسلایدر، یا تغییرات ساده ظاهری که اختلال در پوسته ایجاد نکند را شامل میشود.
ارتباط خارج از زمان اداری در این حالت شما میتوانید با شماره همراه کارشناسان وبکده در خارج از زمان اداری و در صورت وجود شرایط بحرانی تماس حاصل فرمایید.
پاسخ دهی تیکت در روز های تعطیل در این حالت شما حتی میتوانید در روز های تعطیل هم در صورت وجود شرایط بحرانی با شماره همراه کارشناسان تماس حاصل فرمایید.
آموزش مبانی سئو سایت مبانی سئو سایت مثل چگونگی تولید محتوای محصولات، گروه‌بندی‌ها مقالات ، صفحه‌ها و... به صورت تلفنی توضیح داده میشود.
برگزاری جلسه مشاوره جلسه ای با مدیران و کارشناسان وبکده، مرتبط با هدف سایت شما 1 جلسه هر 4 ماه یک بار هر 1 ماه یک بار
مرتب سازی دوره ای صفحه اصلی سایت بررسی همه امکانات سایت شما به صورت دوره ای توسط اپراتور وبکده هر 6 ماه یک بار هر 2 ماه یک بار
بروزرسانی نسخه پرتال هسته سایت شما بعد از چندین ماه نیاز به بروزرسانی دارد.
تخفیف فاکتورها خدمات دیگر تمامی سفارشات شما بعد از تمدید این پشتیبانی شامل تخفیف میشوند. 5% 15%
صفحه آرایی محتوا تولید محتوا و طراحی های مورد نیاز صفحات شما 5 صفحه 20 صفحه

آنچه ما، تیم وبکده، به آن مفتخریم

  • ساده سازی مشکلات پیچیده مشتریانمان
  • ایجاد رابطه ای صمیمی، دلسوزانه و مسئولانه با مشتریانمان
  • حمایت، مشاوره و پشتیبانی دائمی از مشتریان به عنوان شرکای مهم تجاری ما
  • ارائه خدمات بی نظیر از ابتدای پروژه، حین طراحی و توسعه، تحویل و پس از ارائه محصول نهایی
  • همکاری مستمر با مشتریانمان برای سالهای متمادی با هدف رفع دغدغه ها و نگرانی های آنها
DNN