پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی وب‌سایت دات‌‌نت‌نیوک

خدمات پشتیبانی وب‌سایت دات‌‌نت‌نیوک

خدمات پشتیبانی وب سایت، یکی از وظایف مهم مجموعۀ وبکده در طول 15 سال گذشته است که با هدف ایجاد محیطی امن، وب سایت های متقاضیان را مورد پشتیبانی فنی و محتوایی قرار می دهد. با برخورداری از خدمات پشتیبانی وب سایت، شما تیمی حرفه ای و فنی در دنیای مجازی به استخدام خود در می آورید که امنیت و آسودگی خاطر را در مورد وب سایت تان به شما هدیه می دهد. پشتیبانی و نظارت دایمی وب سایت شما را از بروز خطرات تهدید کننده مصون می دارد.در حیطۀ خدمات پشتیبانی وب سایت، ما با نظارت مداوم بر برنامه ها، رفتار کاربران و ربات ها از بروز مشکلات و نواقص احتمالی پیش گیری می کنیم. تجربه عامل اصلی پیشتازی ماست. در کنار آن تکامل و هوشمند تر شدن برنامه ها و ربات های پشتیبانی، به خدمات پشتیبانی سرعت و دقت خاصی بخشیده است. این برنامه های هوشمند، در ارتقای سطح کیفی خدمات پشتیبانی تأثیر بسزایی دارند که خود از تکرار مشکلات می کاهد.

خدمات پشتیبانی وب‌سایت، سیستم امنیتی نامحسوس

ما با خدمات پشتیبانی وب سایت های دات نت نیوک مأموریت داریم آرامش و امنیت را در شرایط سخت برای صاحبان وبسایت فراهم سازیم. شما ممکن است برای ساخت وبسایت خود تلاش زیادی کرده باشید و در نهایت وبسایت دلخواه خود را طراحی کرده و محتوای لازم را هم تهیه کرده باشید. خب این از نظر ما پایان کار شما نیست و این حرف از روی تجربه ای است که طی این سال ها کسب کرده ایم. داشتن، ملاک برتری و اطمینان نیست، مهم ترین هنر، حفظ داشته هاست. درست مانند هر چیز با ارزش دیگری وبسایت شما هم نیازمند یک سری تدبیراتی است که به طور کامل و همه جانبه آن را پشتیبانی و حمایت کند. یک سیستم امنیتی نامحسوس که انگار حصاری به دور محدودۀ فعالیت شما کشیده است که هیچ عامل مخرب خارجی توان و قدرت عبور از این حصار را نداشته باشد. خدمات پشتیبانی حافظ و نگهدار داشته های شماست.

خدمات پشتیبانی اعتبار وب‌سایت شما

خدمات پشتیبانی وب سایت، تعمیر کار نواقص اینترنتی شما خواهد بود. در صورت بروز مشکلات امنیتی، هزینۀ گزافی بر دوش شما گذاشته می شود. اما علاج واقعه را پیش از وقوع باید کرد! تعمیر و سرویس دهی ماهیانه، مشکلات شما را به حداقل می رساند و حتی از پیدایش بسیاری از آن ها پیش گیری می نماید. همیشه به خاطر داشته باشید، رفع دردسرهای کوچک، بسیار آسان تر از بازسازی های بزرگ است. بهتر است الان تصمیم بگیرید تا فردا پشیمان نشوید. در این عصر سرعت و تکنولوژی، از دست دادن وبسایت حتی برای چند ساعت ضرر جبران ناپذیری به بار خواهد آورد. علاوه بر آن اعتبار کاری شما هم زیر سؤال می رود. با خدمات پشتیبانی وب سایت اعتبار خود را حفظ کنید.
خدمات پشتیبانی اعتبار وب‌سایت شما

خدمات پشتیبانی وب‌سایت‌های دات‌نت‌نیوک در 5 پکیج زیر در وبکده قابل ارائه می‌باشد.

 • مطالعه در خصوص اجزای پورتال
 • تجزیه و تحلیل و بررسی رقبا در حوزه انلاین
 • شناخت، تجزیه و تحلیل مخاطبین هدف و نیازهای آنها
 • بررسی ماموریت و چشم انداز پورتال
 • بررسی پورتال های مشابه
 • بررسی مطالب، دسته بندی ها و محتواهای پیش بینی شده و اولویت بندی آنها از دید مدیران و کاربران (معماری اطلاعات)

سوالات متداول سئو سایت

عنوان سرویس پکیج برنز پکیج نقره ای پکیج طلایی پکیج الماس پکیج VIP
بروز رسانی نرم افزار
رفع مشکلات نرم افزارها
تنظیمات SMTP
مدیریت منابع هاست
بازنشانی فایل پشتیبان
رفع مشکلات سرور
رفع مشکلات داخلی سایت
جلوگیری از حمله ربات‌ها
بررسی روزانه وضعیت سایت
حذف و اضافه کردن ایمیل
ارسال ایمیل فرم‌ها
بهینه سازی روزانه فایل‌ها
پشتیبان گیری بر روی سفارشات هاست وبکده 15 روزه 15 روزه 7 روزه 3 روزه هر روز
آموزش تلفنی استفاده از سایت
بررسی تلفنی مسائل فنی
تغییرات محتوای ساده و تغییرات ظاهری جزئی
ارتباط خارج از زمان اداری
پاسخ دهی تیکت در روز های تعطیل
آموزش مبانی سئو سایت
برگزاری جلسه مشاوره 1 جلسه هر 4 ماه یک بار هر 1 ماه یک بار
مرتب سازی دوره ای صفحه اصلی سایت هر 6 ماه یک بار هر 2 ماه یک بار
بروزرسانی نسخه پرتال
تخفیف فاکتورها خدمات دیگر 5% 15%
صفحه آرایی محتوا 5 صفحه 20 صفحه

سوالات متداول پشتیبانی سایت

به صورت پیش‌فرض 1 ساله است. این زمان برای انجام یک پروژه با کیفیت در نظر گرفته شده است با این حال مشتریان می‌توانند پیشنهادهای دیگر خود را هم با ما در میان بگذارند.

بله. البته برخی از مشتریان وبکده با توجه به سابقه همکاری موفقیت‌آمیز چندین‌ساله با شرکت وبکده و اعتمادی که به این مجموعه دارند، انتخاب نوع پشتتیبانی را بر عهده کارشناسان وبکده می‌گذارند تا این انتخاب بر اساس نیاز آنها صورت گیرد. با این حال شما در انتخاب خود آزاد هستید و می‌توانید یکی از پکیج‌های برنزی، نقره‌ای، طلایی، الماسی یا VIP را انتخاب کنید.

بله. در همه پکیج‌های پشتیبانی در ویکده، آموزش‌های لازم برای استفاده از سایت داده خواهد شد. به ویژه اینکه در پکیج‌های نقره‌ای و بالاتر می‌توانید از آموزش تلفنی نحوه استفاده از سایت بهره ببرید و در پکیج‌های طلایی و بالاتر هم می‌توانید به طور کامل از آموزش مبانی سئو استفاده کنید تا در دوران پس از اتمام پشتیبانی در امور جاری سایت که تخصصی نیستند، خودکفا شوید.

تمدید پشتیبانی چه تأثیری بر کسب و کار ما دارد؟
با توجه به اینکه برخی از استاندارهای سئو به طور مداوم و هر چند وقت یکبار توسط شرکت گوگل تغییر می‌کند با بروزرسانی ماژول‌های سایت، استانداردهای جدید سئو در سایت پیاده‌سازی می‌شود که این کار کمک زیادی به بهینه‌ شدن سایت برای کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما می‌کند و احتمال ورود مشتریان از طریق گوگل و سایر پلتفرم‌ها به صفحات سایت را بیشتر می‌کند. در صورت نیاز، توضیحات فنی بیشتری در این رابطه به مشتریان ارائه خواهد شد.

آنچه ما، تیم وبکده، به آن مفتخریم

 • ساده سازی مشکلات پیچیده مشتریانمان
 • ایجاد رابطه ای صمیمی، دلسوزانه و مسئولانه با مشتریانمان
 • حمایت، مشاوره و پشتیبانی دائمی از مشتریان به عنوان شرکای مهم تجاری ما
 • ارائه خدمات بی نظیر از ابتدای پروژه، حین طراحی و توسعه، تحویل و پس از ارائه محصول نهایی
 • همکاری مستمر با مشتریانمان برای سالهای متمادی با هدف رفع دغدغه ها و نگرانی های آنها